طراحی وب سایت از نقطه صفر | HTML5 CSS قسمت هفتم

326

در این قسمت با ویژگی های پیشرفته تر سی اس اس آشنا می شویم. لطفا سوالاتتون رو همینجا بپرسین که بتونم بهشون پاسخ بدم. برای پشتیبانی و حمایت از ادامه تولید ویدئوها از طریق https://reymit.ir/alialaei اقدام بفرمائید.

علی علائی
علی علائی 173 دنبال کننده
سهیل کسایی

سهیل کسایی

1 هفته پیش
سلام استاد. این جلسه خیلی جذاب بود. توی قسمت font awesome خیلی معطل شدم!! دلیلش هم این بود که متاسفانه برای ip ایران فونت‌ها رو نشون نمی‌داد. من عین خنگ‌ها یک ساعت صفحه رو رفرش می‌کردم و متعجب که چرا هیچی فونت به من نشون نمی‌ده. وقتی ip رو عوض کردم به ثانیه درست شد. راستی، برای اون لوگو گوگل، من گام به گام با آموزش خودش پیش رفتم و مثل شما اکانت ساختم و اکتیو کردم و لینک خودم رو گرفتم. بعدش باید روی خود لوگو مورد نظر کلیک کنیم، بعد صفحه رو باز می‌کنه و یه لینک مربوط به اون لوگو میده که راحت توی بادی میذاریم و خیلی خوشگل لود می‌شه.
علی علائی
علی علائی ممنونم از نظرت سهیل جان حتما اینی که گفتی رو چک می کنم مرسی.
فرشاد جان محمدی

فرشاد جان محمدی

1 ماه پیش
درودتان استاد عزیز.همینطور است انشاالله که بتونم با قدرت پیش بریم در کنار هم
علی علائی

علی علائی

1 ماه پیش
در پاسخ به فرشاد: دوست من یه نسخه واحدی وجود نداره که بگم برای همه این شکلی کار می کنه اما به نظر من سخت ترین راه و در عین حال پر بازده ترین راه اینه که شما یک متنی مثلا توی w3schools شروع می کنی به خوندن که توی یک جملش فرضا 5 تا کلمه رو بلد نیستی. تک تک کلمه ها رو ترجمه کن و یک جا یادداشت کن برو جلو. چند صفحه که پیش بری به مرور متوجه میشی که بیشتر داری متن رو درک می کنی.
فرشاد جان محمدی

فرشاد جان محمدی

1 ماه پیش
سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیزم جناب علائی جناب مهندس همینطور که واقف هستید،تسلط بر زبان انگلیسی خیلی می تواند در یادگیری این مباحث مؤثر باشد همچنین با توجه به لاتین رفرنس های مباحث.حال شما چه پیشنهادی برای تقویت زبان تخصصی دارید؟با تشکر و ارادت
علی علائی
علی علائی دوست من یه نسخه واحدی وجود نداره که بگم برای همه این شکلی کار می کنه اما به نظر من سخت ترین راه و در عین حال پر بازده ترین راه اینه که شما یک متنی مثلا توی w3schools شروع می کنی...