خرد جنسی 31/آمار جنسی و جنسیتیِ کشور!/ اردشیر گراوند

46,082

مجموعه ی خرد جنسی. فصل دوم توصیف. گفتگو و ارائه ی مددکاران، اساتید و محققان زیست جنسی جامعه ی ما.کاری از: یاسر عرب. قسمت سی و یکم. ارائه جناب ادرشیر گراوند در خصوص آمار جنسیتی و جنسی ایران.

خرد جنسی
خرد جنسی 2.8 هزار دنبال کننده
سمانه

سمانه

3 هفته پیش
خیلی خوب بود..کاش مسئولان یه کم مسائل اجتماعی رو جدی بگیرند. واقعیتی که وجود داره.با انکار هیچ مشکلی حل نمیشه و روز به روز اوضاع بدتر میشه.
هادی ش

هادی ش

3 هفته پیش
خیلی خوب بود.متاسفانه تصمیم گیرنده های اصلی کشور و کسانی که تریبون های اصلی کشور در اختیارشون می باشد فقط از دیدگاه نگاه مذهبی به قضیه نگاه می کنن،بدون در نظر گرفتن ابعاد دیگر یک مسئله و اینطور میشود که اینطور می شویم.
worfdakil

worfdakil

1 ماه پیش
اگر اسلام ناب محمدی در کشور اجرا میشد بهتر بود
mhmd

mhmd

1 ماه پیش
هاشمی رفسنجانی با تفکر تکنوکراتی تهران را به این غول بلعنده تبدیل کرد وحالا مملکت دست دانش آموختگانش است حالا حالاها مونده تا از تفکر هاشمی خلاص شویم ...هاشمی زنده است و در این قسمت از برنامه گوشه هایی از اثار اجتماعی این مدل توسعه بیان شد بحران های اجتماعی امروز همه ناشی از توسعه کارگزارانی مشارکتی دهه 60 و 70 و امروز در این دولت است و البته هنوز ادامه دارد ..مسائل اجتماعی امروز مقدمه فروپاشی اجتماعی است که در غرب به سرعت شروع شده...جلیقه زرد ها مصداق این موضوع اند....ما هم هرچه بیشتر در نظام جهانی حل شدیم بدبخت تر شدیم
u_6416964

u_6416964

1 ماه پیش
خوبه عالیه