ترتیب نمایش
u_5340795

u_5340795

4 ماه پیش
عالی بود دمتون گرم
Makaber

Makaber

1 سال پیش
خدا خیرشون بده عجب مستند خوبی بود مصاف واقعا جامعه شناس
Active fighter

Active fighter

1 سال پیش
احمدی نژاد دلار ۲۷۰۰ تومانی تحویل دولت داد، با راکتور!!! الان دولار ۴۷۰۰ شده بدون راکتور!!!
Active fighter

Active fighter

1 سال پیش
جناب shahin2008 بنده با عملکرد آقای احمدی نژاد مخالفم ،اما آقای احمدی نژاد دلار ۲۷۰۰ تومانی را تحویل دولت آقای روحانی داد!!! الان ۴۷۰۰ تومان شده!!! کمی مطالعه کنید.
shaahin2008

shaahin2008

1 سال پیش
در دولت قبل که برجام نبود و هسته ای بود و مثلا حمایت از کالای ایرانی و دلار 900 تومانی شد 4000 تومان چی؟ اونجا حرفی نمیزنین؟ به نفع نیست؟
یاس

یاس

1 سال پیش
باز همین مردم هستن مردم میشن همین مستضعفین یارانه بگیرها که توی دهاتها روستها وشهرهای دور دست زندگی میکنن که بعضی ها تحقیرشون میکنن به اسم دهاتی یا روستایی یا قربتی اخر سر هم کی پزشو میده پایتخت نشینها
fazel

fazel

1 سال پیش
جمله اخر پسر عینکیه رو باید با اب طلا نوشت.
LIGHTBLADE

LIGHTBLADE

1 سال پیش
1.در فرهنگ اسلامی ساخت بمب اتم و سلاح کشتار جمعی طبق فتوا امام خامنه و سایر علما مراجع حرام شرعی میباشد . 2.امریکا به نزدیک ترین متحدین خودش هم رحم نکرده چه برسه به ما به عنوان مثال امریکا در جنگ جهانی دوم با خیانتش به انگلیس باعث کشتار سربازان انگلیس در جنک نرماندی شد و یا اینکه کشورهایی مثل المان و ژاپن هنوز هتوزه ارنشی برای خود ندارند و ارتششان امریکایی است تحت نظارت انها 3.اگر امدیم موشکها را هم برفرز تحویل دادیم مگر در لیبی قذافی این کار را نکرد هم هسته ایی را تحویل داد وهم موشکی را مثال دیگر مگر صدام نیز این کار را نکرد سرنوشتشان چه شد . 4.تحریمها فقط بیست درصد بر اقتصاد ما تاثییر میگذارد اصل گرفتاری ما از جاسوسان و وطن فروشان داخلی است . 5.امریکا خودش اقتصادش روی هوا است و داغون اون که نمیتونه خودش رو جمع کنه بیاد مارو کمک کنه واقعا مذاکره با امریکا عاقلانه است .
hossein41.com

hossein41.com

1 سال پیش
خیلی جالب بود
davoodbb

davoodbb

1 سال پیش
واقعا خیلی بیشتر باید اگاهی سیاسی و تاریخی داشته باشیم..موشکمونم بگیرن خیلی بدتر از سوریه و عراق سرمون میاد...
نمایش بیشتر دیدگاه ها