قسمت دوم برنامه سایه روشن - مصاحبه با دکتر احمد توکلی

20,147

گفتگویی تحلیلی درخصوص وقایع و حوادث نیم قرن اخیر ایران با حضور دکتر احمد توکلی. این گفتگو که در زمستان سال 1397 خورشیدی با ایشان انجام شده، برای نخستین بار در کانال عبدی مدیا از آپارات پخش میشود. نظرات شما در ادامه مسیر این برنامه بسیار حائز اهمیت است.

ترتیب نمایش
سجادحائری

سجادحائری

2 هفته پیش
سلام من راجع به دکتر توکلی مستند وکلیپ ساختم به شرفم قسم تاامروز پاک تر وسالم تر وباتقوی تر از ایشون توعمر پنجاه ساله ام ندیده ام او پنج پسررشید وبرومنددارد که دوسال قبل یکی ازفرزندانش مرحوم شد یک تن از این فرزندان حتی حق ورود به دستگاههای دولتی وحکومتی را بارانت مسولیت ونفوذپدر به خود ندادند هیچ یک از ایشان کارمند دولت نیستند ودربخش خصوصی مثل تمامی مردمی که منتفع از رانت قدرت نیستندمشغول بکارند وچه بسی معیشتشان نیز با مشکلات همراه باشد دکتر احمدتوکلی آئینه تمام نمای عدالت وحق طلبی وآزادگی است مسلمانی را شعارنمیدهد او بارفتار وکنش وعملکردش اسلام را برایت معنی میکند الهی که عمرش همتراز آفتاب مملو از برکت ونورانیت باشد وتمنایم امتداد واستمراروجودشریف این مرداست
گروه رسانه ای عبدی

گروه رسانه ای عبدی

2 هفته پیش
در ادامه پاسخ نخست وزیر: تاریخ شفاهی، این گفتگو ها راانجام دادیم. درست هست که جناب توکلی و تمامی میهمانان از سطح بالایی برخوردار هستند دقیقا چون احساس شرکت در گفتگویی عادلانه در مصاحبه با فردی شناخته شده را دارند، در این گفتگو ها شرکت میکنند. بنای ما در گفتگوها، رعایت اصل بیطرفی، استقلال پرسشگری، صراحت بیان، بیان حقایق و وقایع، عدم قضاوت در خصوص گفته ها و و پرهیز از پرسش سوالات زرد است. عبدی مدیا کاملا مستقل و با هزینه شخصی تولید میشود و تا کنون هیچ اسپانسری برای برنامه وجود ندارد. البته در حال رایزنی برای جذب اسپانسر برای ادامه حیات هستیم. امیدوارم پاسختون رو صریح دریافت فرموده باشید. باز هم از توجه و پرسشگری شما متشکریم.
نخست وزیر

نخست وزیر

2 هفته پیش
لطفا درصورت امکان، در باره ی هویت کانال تون،شفاف سازی بفرمایید. قدرمسلم،افراد عادی نمی توانند مجوز ظبط و پخش چنین گفت و گوهایی را دریافت کنند. دکتر توکلی هم شخصیت بسبار محتاط و محافظه کاری دارند. رسانه عبدی،متعلق و یا وابسته به چه نهادی است؟!
گروه رسانه ای عبدی
گروه رسانه ای عبدی از توجه و همراهی شما متشکرم. اگر ویدیو های کامل کانال رو مشاهده کنید در میابید که تمامی کارهای منتشره به تهیه کنندگی، کارگردانی و مجریگری عبداله عبدی هست. ما با توجه به احساس مسئولیت در قبال آینده کشور و عدم توجه به کافی به تولید و انتشار (ادامه دارد)
Alpha Geek

Alpha Geek

2 هفته پیش
لایک دارین. چنل عالیی دارین
کانال لگو (MATIN A L 800)

کانال لگو (MATIN A L 800)

2 هفته پیش
سلام دارم استاپ موشن پیش به سوی واکاندا رو میسازم اگه اومد حتما ببینید
koorsh20

koorsh20

2 هفته پیش
پیجمو دن بال کنید
koorsh20

koorsh20

2 هفته پیش
پیجمو دن بال کنید
koorsh20

koorsh20

2 هفته پیش
.
koorsh20

koorsh20

2 هفته پیش
.
u_5414923

u_5414923

2 هفته پیش
مرد خوبی است و بنده خدا دیگز پیر شده است
نمایش بیشتر دیدگاه ها

EmoRezA | PersianCity

EmoReza
41 44.3 هزار بازدید کل

بزنیم تا صبح یا چی

TeyebB
11 7.7 هزار بازدید کل

دایی / پیر غلام تاکسیرانی

dearuncle
34 21.2 هزار بازدید کل