بـریتنی اسـپیرز برده شیطان-7 قسمت آخر

7,714
---RED LINE---Offline
---RED LINE---Offline 54 دنبال‌ کننده
7,714 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

دوستان ابن هم از آخرین قسمت این مجموعه دیگه به خوبی خودتون ببخشید/ بجز نظرات توهین آمیز هیچ نظری حذف نمی شود.خداحافظ تا مجموعه بعد.

ترتیب نمایش
ذوالفقار

ذوالفقار

1 سال پیش
سلام .پس کو قسمت ۵ و ۶؟!
jmsr1998

jmsr1998

2 سال پیش
به نظر بنده بریتنی فقط در سه یا چهار آلبوم اولش خیلی موفق بوده و همین طور در آن زمان كنسرت های خیلی موفق تری داشته چون بیشتر track های آلبوم ها در مورد عشق واقعی بوده و بعد از آن میشه به این دلیل گرفت كه چون بریتنی با مشكلات و آشفتگی های فراوانی كه در زندگی مواجه شده، اصلاً سبك و شیوه ی خوندنش و موضوع آهنگ هاش عوض شده و كم تر همانند اون عشقی كه در سه یا چهار آلبوم اولش وجود داشت الان میشه پیدا كرد و بسیاری از طرفدار های قدیمی آمریكایی او هم همین نظر رو دارند اگر كامنت های فعلی ویدیو های قدیمیش در یوتویوب را ببینین.
Kt

Kt

4 سال پیش
ممنونم دوست عزیز از گذاشتن این ویدءو.من اصلا این خانم رو نمیشناختم وتاالان اسمش به گوشم نخورده بود.ولی بازم قانع شدم.ممنونم.منتظر بقیه کلیپاهستم
گلناز

گلناز

4 سال پیش
با کدوم دلایل دقیقا؟! شما تو تمام این ویدیوها گفتید خودش مسیر رو انتخاب کرده بحث من در مورد شوک الکتریکی و استفاده از دارو و شکنجه روی خواننده هاست که شما هیچ اشاره ای بهش نکردید. حالا به چه دلیلی نمیدونم ... اگه میتونید اونارو تحلیل کنید و اون موقع اگه تونستید بازم بفرمایید که تمام این اتفاقات رو خودش انجام داده و اتفاقا به قصد هم بوده!!!
امیرمحمد

امیرمحمد

4 سال پیش
خیلی عالی بود :)
گلناز

گلناز

4 سال پیش
شما اول میگید خودش انتخاب نکرده . بعد میگید مرتکب اشتباه شده؟!! حرف خودتون رو دارید نقض می کنید. هر لحظه دارم بیش تر متوجه میشم که راجع به این مسائل اطلاعی ندارید.
---RED LINE---Offline
---RED LINE---Offline دوست عزیز اولا: ما گفتیم اگر که بخواهیم باتوجه به منبعی که شما معرفی کردید با این دید نگاه کنیم که خودش مسیرش را انتخاب نکرده باز هم صحت حرف ما را میرسونه با دلایلی که گفیتیم. دوما: ما به تمام عزیزان گفتیم که به این ویدئوها بسنده نکنند و خودشون تحقیق کنند.
گلناز

گلناز

4 سال پیش
مثلا یک موردش در مورد قسمتی که اهنگ hold it against me vرو روش صحبت کردید و گفتید که با این لوله ها زهر وجوذش رو ب اطراف میپاشونه! در صورتی که این یک ابزار شکنجه ش این ها لوله های iv هستن
---RED LINE---Offline
---RED LINE---Offline در مورد ویدئوهای قبلی ممنون میشم لطف کنید و در داخل صفحه مربوط به خودش طرح بحث کنید. تا اگر شخص دیگری خواست کامنت ها را دنبال کند دچار سردرگمی نشود.
گلناز

گلناز

4 سال پیش
با سلام من منصف هستم و عرض کردم شما اگه در مورد شستشوی مغزی و کنترل ذهن اطلاع کافی داشتید این صحبت رو نمی کردید. عرض من اینه که خود شخص مسیر رو انتخاب نکرده چون اگه واقعا این بود خواننده هایی هم پیدا میشدن که در این بین یا از بین میرفتن یا خونه نشین میشدن. در صورتی که همشون دارن یک چیز واحد رو تبلیغ میکنن کنترل ذهن در دهه ی اخیر شدت گرفته و با ابزار های کثیفی انجام میشه شما اگر مطلبی رو که گفتم سرچ زده باشید متوجه می شید.
---RED LINE---Offline
---RED LINE---Offline ببینید اگر منظور شما با توجه به منبعی که معرفی کردید این هست که بریتنی خود اغوا شده پروژه کنترل ذهن هست و در مسیری که خودش انتخاب نکرده دارد حرکت میکند باز هم صحه بر حرف ماست چرا که ارتکاب اشتباه چه دانسته و چه ندانسته یک اشتباه است/
---RED LINE---Offline

---RED LINE---Offline

4 سال پیش
همانطور که فلسفه غربی گفته: هدف وسیله را توجیه میکند، بریتنی هرچقدر در نظر حامیانش چهره ای سفید و رحمانی داشته باشد وسیله ایست برای هدفی سیاه. بریتنیِ امروز نه سختی را مینمایاند و نه مقاومت در برابر هالیوود را. جاماندن و غرق شدن در گذشته بریتنی اشتباهیست که اکثر حامیان بریتنی به آن دچار شدند. اگر من میخواستم با تعصب روی عقایدم بریتنی را داوری کنم در تک تک بخشهای هر قسمت آن را با آیات قرآن مقایسه میکردم ، خواهشا در این مورد منصف باشید. باتشکر
گلناز

گلناز

4 سال پیش
دوست عزیز من تعصبی ندارم فقط چیزی رو که میبیننم میگم. شما اگه در مورد کنترل ذهن دارید که نباید این حرفارو بزنید اگه هم که اطلاعات ندارید پیشنهاد میکنم این عبارت رو سرچ بزنید و مطالعه کنید. mk ultra mind control صحبت بنده این هست که خیلی راحت دارید افراد رو متهم میکنید من منکر این مسائل نیستم ولی اینکه خیلی راحت این مسائل رو به خود شخص ربط می دید صحبت منه. دوست عزیز باید یه چیزی باشه که تمام این خواننده ها دارن یک چیز واحد رو تبلیغ میکنن و عرض کردم ایشون بیخودی تو این سن اینقدر شکسته نشدند. شما با تعصب روی عقایدتون میخواهید افراد رو سیاه مطلق جلوه بدید که به جرات میتونم بگم در مورد هیچ شخصی صادق نیست. پس به اسم اطلاع رسانی مسائل رو سیاه تر از اون چیزی که هستند جلوه ندید. باتشکر
---RED LINE---Offline
---RED LINE---Offline دوست عزیز فرمودید صحبتتون اینه که مسائل را به خود شخص ربط میدهیم، از آنجایی که خود شخص مسیر را انتخاب میکند پس مسائل هم به خودش ارتباط پیدا میکند...-- به دلیل محدودیت کارکتر ادامه پاسختون را در کامنت بالا مینویسم.
نمایش بیشتر دیدگاه ها