خرد جنسی19/ دکتر محمدتقی کرمی/ دولت پدر سالار و زیست جنسی!

40,013

مجموعه ی خرد جنسی.فصل توصیف. گفتگو و ارائه ی مددکاران، اساتید و محققان زیست جنسی جامعه ی ما.کاری از:یاسر عرب. قسمت نوزدهم. ارائه ی دکتر محمد تقی کرمی (جامعه شناس) با موضوع ثمرات رویکرد دولت پدر سالار در زیست جنسی و تاثیرات تولید واقعیت ساخته شده در ذهن جمعی جامعه ی ما از زیست جنسی!

خرد جنسی
خرد جنسی 2.8 هزار دنبال کننده
شهریور

شهریور

2 ماه پیش
باید بگم این ویدیو خارق العاده بود و بیشتر از هر چیزی من از استاد یاد گرفتم
vahid2220

vahid2220

3 ماه پیش
ظمن تشکر بسیار و خدا قوت به آقای عرب و همکاران ایشان تا الان صحبتهای پنج تا از کارشناسان محترم این برنامه ی خرد جنسی رو به طور کامل گوش دادم، یک انتقادی داشتم : هر چند نظرات این کارشناسان اکثرا با واقعیت جامعه همخانی داشته و راه حلهایی ارائه میدن ، ولی در کل فکر میکنم این کارشناسان ناخواسته مسئله رو خیلی پیچیده و لاینحل جلوه میدن و احساس میکنم که از حل مسئله خیلی دور میشن، هر چند که قبول دارم که مشکل جنسی در کشور ما خیلی ریشه ای و پیچیدست ولی راه حل خیلی سختی نداره ، . . .
سمانه

سمانه

3 ماه پیش
تحلیل خوبی بود.لذت بردم.
theking007

theking007

3 ماه پیش
جناب عرب کاش شماره شبا رو هم قید می کردین تا کارمزد مفت به سیستم بانکی کشور داده نشود.ممنون ازلطف شما
theking007

theking007

3 ماه پیش
وقتی امر جنسی مذموم گشته وسرکوب شده است و محدود شده است اونوقت فضای بین الذهانی شکل میگیرد که شکل های استاندارد امر جنسی مشخص نمی گردد که یا باید سرکوبش کنی و یا اینکه هرزگی کنی خیلی ها از هرزگی کردن خوششان نمی آید اما وقتی تنها راه است چه میشود کرد...
خرد جنسی

خرد جنسی

5 ماه پیش
سلام جناب تیمور. واقعیت بین الاذهانی یعنی تصور جمعی آدمها از چیزی. مثلا اینکه با شنیدن نام پرستار تصور ذهنی ما یک خانم با مانتوی سفیداست ولی پرستارهای زیادی داریم که مرد هستند. واقعیت بیرونی لزوما با واقعیتی که در تصور جمعی ماست یکسان نیست.
تیمور

تیمور

5 ماه پیش
با سلام.تشکر از آقای عرب و اساتید محترم. من از مفهوم"بین اذهان"چیزی نفهمیدم.اگر کسی میدانه ممنون میشم کامنت بذاره وتوضیح بدهد.با تشکر
لبیک یا خامنه ای

لبیک یا خامنه ای

6 ماه پیش
بسیار عالی
investment

investment

6 ماه پیش
با وجود آنکه جامعه ما از بسیاری جهات بسیار سالم و پاک است و با جامعه آلوده غرب درآمیخته نشده است . اما بعضی از فرهنگ های نادرست و قدیمی خانواده ها میتواند در آینده برای جامعه ما مشکل ساز شود . کودکی که تا سالیان سال توسط یک خانواده سرخورده شده است و ناگهان وارد یک جامعه میشود میتواند حتی جامعه پاک ما را نیز آلوده کند . بسیاری از مشکلات جنسی ریشه در کانون خانواده هایی دارد که برای تربیت فرزندان خود آموزش لازم را ندیده اند . و نسلی را پرورش میدهند که میتواند در آینده جامعه ما را به مخاطره بیندازد.