نقد فیلم «خانه پدری» ساخته‌ی کیانوش عیاری؛ فیلمی که برای چندمین بار توقیف شد!

1,718
شِدِرِم
شِدِرِم 9.9 هزار دنبال‌ کننده

برنامه هفت - قسمت 38 (10 آبان 98) | میز نقد فیلم‌ «خانه پدری» با حضور مسعود فراستی، محمدتقی فهیم و جواد طوسی ■ کارگردان، نویسنده و تهیه کننده فیلم: کیانوش عیاری - سال ساخت: 1389 - بازیگران: مهدی هاشمی، شهاب حسینی، مهران رجبی، ناصر هاشمی، نازنین فراهانی، مینا ساداتی و معصومه بافنده

شِدِرِم
شِدِرِم 9.9 هزار دنبال کننده
شِدِرِم

شِدِرِم

1 ماه پیش
«خانه پدری» در سال 1389 ساخته شد و پس از ۳ سال توقیف در سی و دومین جشنواره فیلم فجر اکران شد و خیلی از منتقدان آن را ستودند. این فیلم در روزهای چهارم و پنجم دی ماه ۹۳ در گروه هنر و تجربه در پردیس سینمایی کوروش به نمایش درآمد، اما پس از مدتی اکران فیلم متوقف شد. اکران مجدد فیلم از روز چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ آغاز شد و تا پنج روز ادامه یافت و متاسفانه در تاریخ ۶ آبان 98 مجددا توقیف شد.
filimo
سرخ پوست
%95
سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند و قرار است خود سرگرد به همراه افرادش تا عصر از زندان بروند. سرهنگ مدبر که مافوق جاهد است به نزد او در زندان می رود و می گوید که جاهد ترفیع گرفته و قرار است جانشین خود او شود.