عکس شریعتمداری اینجا چی میکنه؟!

2,845
سایبری امام دوازدهم(عج)
سایبری امام دوازدهم(عج) 50 دنبال‌ کننده
2,845 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

مدیر مسئول کیهان در واکنش به گاف سریال شهرزاد که عکس وی را در کنار اعضای توده نشان داده بود نوشت: « شنیدم که وقتی سحرگاه عید ز گرمابه آمد برون بایزید، یکی طشت خاکسترش بی خبر، فرو ریختش از سرایی به سر ، همی گفت ژولیده دستار و موی، سردست شکرانه مالان به روی ، که ای نفس! من درخور آتشم ، به خاکستری روی درهم کشم؟! »

salar

salar

1 سال پیش
دوستان پابجی موبایل باز به کلن و گروه تلگرام ما بپیوندید t.me/PUBGMC discord.gg/CdYfJbJ
میلاد

میلاد

2 سال پیش
سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz
hesam.1234

hesam.1234

2 سال پیش
فروش دنبال کننده! بازدید! لایک! و کامنت انبوه در آپارات به همراه تست! برای سفارش به اینستاگرام یا تلگرام ما پیام بفرستید Telegram PV:@aparatchi_pv - Telegram Channel:@ir_aparatchi
سایبری امام دوازدهم(عج)

سایبری امام دوازدهم(عج)

4 سال پیش
و این تصویر در کمیته مشترک ضدخرابکاری ثبت شده که این زندان در زمان روایت داستان شهرزاد وجود نداشت و در پی دستور محمدرضا شاه، كمیته مشترك ضد خرابكاری(ساواك - شهربانی) در تاریخ چهارم بهمن ماه ۱۳۵۰ تأسیس شد! با این وجود اگر این اتفاق را یک گاف بزرگ برای سازندگان شهرزاد تلقی نکنیم، می تواند یک شیطنت سیاسی عنوان شود. -سرمایه گذار مجموعه تلویزیونی شهرزاد گفت: استفاده از تصویر «حسین شریعتمداری» در این سریال کاملاً سهوی بوده است و ما اجازه توهین به سردار قلم را به خودمان و کس دیگری نمی دهیم.
سایبری امام دوازدهم(عج)

سایبری امام دوازدهم(عج)

4 سال پیش
عکس شریعتمداری اینجا چی میکنه؟! -در جدیدترین قسمت از سریال شهرزاد در تابلوی افراد تحت تعقیب شهربانی تصویر حسین شریعتمداری در زندان ضدخرابکاری ساواک نمایش داده می شود! در این قسمت فرهاد به شهربانی فراخوانده شده و برای ارتباط با چهره های وابسته به شوروی و کمونیست ها مورد بازخواست قرار می گیرد. اما زمانی که قصد خروج از شهربانی را دارد به او تصاویری را نشان می دهد که شاید فرهاد آنها را بشناسد و بتواند این عوامل شوروی را شناسایی کند. در این میان تصویر مدیرمسئول فعلی روزنامه کیهان نمایش داده می شود. در حالی که سریال شهرزاد دوران پس از کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ را روایت می کند که در آن ایام شریعتمداری احتمالا فقط ۷ سال سن داشته است!