دوبله فارسی کارتون سینمایی ترانسفورمرز

2,785
نوا فیلم
نوا فیلم 10.3 هزار دنبال‌ کننده

کارتون سینمایی ترانسفورمرز (Transformers Prime Beast Huntersi: Predacons Rising) نام انیمیشنی زیبا محصول کشور آمریکا در سبک انیمیشن و ماجراجویی به کارگردانی الکس کارتزمن و وینتون هیوک است که در سال ۲۰۱۳ میلادی منتشر شد. این قسمت از سری انیمیشن های سینمایی ترانسفورمرز، به بررسی تاریخچه ی شگفت انگیز نبرد بین دسپتیکن ها و اتوبات ها در راستای ماموریت خود برای نگهداری از زمین و بازیابی سیاره خانگی خود از سایبرترون را روایت می کند و…

نوا فیلم
نوا فیلم 10.3 هزار دنبال کننده
Ermac

Ermac

2 هفته پیش
ممنون که این انیمیشن رو گذاشتید واقعا جاش خالی بود
Knockout

Knockout

2 هفته پیش
کاش یکم بهتر دوبله میکردند.دیسپیتیکان نیستند که دیسِبْتیکان هستند یعنی من باید از اشتباه تلفظ کردنشون بخندم؟فقط کاش خیلی جدی دوبله نمی کردند و با شخصیت یکی میشدند.خیلی عالیه که این برنامه رو دوبله کردید با اینکه زیرنویس دارشو دیده بودم ولی ارزو داشتم دوبله فارسیشم یک روزی ببینم که به لطف شما ارزوم برآورده شد.واقعا متشکرم.من برای صدای ناک اوت به دوبله فارسی لحظه شماری میکردم.راسیتش صداش بد نبود دوبلش طبیعی نبود.
filimo
سرخ پوست
%95
سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند و قرار است خود سرگرد به همراه افرادش تا عصر از زندان بروند. سرهنگ مدبر که مافوق جاهد است به نزد او در زندان می رود و می گوید که جاهد ترفیع گرفته و قرار است جانشین خود او شود.