تعلیق پارلمان انگلیس مهمترین نماد دمکراسی توسط ملکه الیزابت دوم یعنی چه؟_رودست

621
omid dana رودست
omid dana رودست 507 دنبال‌ کننده
621 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

برنامه رو دست کاری از امید دانا دوستان و دشمنان برای از دست ندادن ما هر سه یوتیوب رودست را فالو داشته باشید لینک کانال اصلی https://www.youtube.com/omiddana17 لینک کانال دوم https://www.youtube.com/channel/UCMGMl6hTLcPX97SfhFWfzMQ لینک جایگزین https://www.youtube.com/omiddana84 لینک تلگرام رودست https://telegram.me/rodast_omiddana اینستاگرام رودست https://www.instagram.com/omiddana_roodast/ اینستاگرام امید دانا https://www.instagram.com/omiddana/

omid dana رودست
omid dana رودست 507 دنبال کننده
کوثر 313

کوثر 313

1 ماه پیش
جالبه که نظرات رو هر جور دوست دارید منتشر می کنید! خیلی جالبه معلومه که توضیحاتم درباره لشگرکشی عربستان به ایران خیلی به مزاقتون خوش نیومد. شاید چون حق بود!
کوثر 313

کوثر 313

1 ماه پیش
در ضمن آخوند از بیت المال شهریه نمیگیره بلکه از محل وجوهات (خمس و زکات) بهشون داده ولی بعضی از طلبه ها محض اطلاعاتون کار هم می کنند. کارهای دفتری، تدریس و حتی مسافرکشی! برای کسب حلال شما حق نداری به تعالیم اسلام بگی خزعبلات! الان شاید متوجه نشی ولی در برزخ ات می فهمی که چقدر کار این طلبه ها با ارزشه که میرن اسلام رو بفهمن و به مردم عادی منتقل کنن تا مردم عاقبت بخیر بشن.
کوثر 313

کوثر 313

1 ماه پیش
حیفم میاد یه سری نکات رو بهتون نگم! تاریخ شیعه رو که بخونید متوجه میشید از زمان پیامبر اسلام ص شیعه وجود داشته و پیامبر ص یاران امام علی ع رو به لقب شیعه تعبیر کردند. شاه اسماعیل صفوی هم مذهب شیعه رو برای ایران اعلام عمومی کرد به عنوان مذهبی رسمی نه اینکه او ایرانی رو شیعه کرده باشه.
کوثر 313

کوثر 313

1 ماه پیش
شما در یکی از ویدئو هاتون گفتید اسلام ناب محمدی به ایران حمله کرد!
کوثر 313

کوثر 313

1 ماه پیش
یه سوال: جناب دانا این کراواتی که شما میزنی هم به ایرانیت مربوطه؟! کجای تاریخ و فرهنگ ایران کراوات توش بوده؟! پس شما هم رگه هایی از غرب زدگی رو داری! در ضنن حلقه ی طلایی که دستتون میکنید برید بخونید که علم ثابت کرده که چقدر برای مرد ضرر داره. چیزی که اسلام ۱۴۰۰ سال پیش گفت و علم تازه الآن بهش رسیده. من توصیه میکنم همانطور که در سیاست عمیق شدی و به بعضی از حقایق رسیدی، یک بار برای همیشه بدون غرض و تعصب درباره اسلام هم عمیق بشو. ان شاء الله که در این زمینه هم به حقیقت برسی.
حامیان گام دوم انقلاب

حامیان گام دوم انقلاب

1 ماه پیش
سلام امید جان یک سری به کانال زیبا کلام ملعون بزن ببین دوباره در حال خیانت کردن به مملکته تو را خدا در موردش اورژانسی صحبت کن ممنونم
مانکن - قسمت 8
%95
کارگردان: حسین سهیلی زاده مدت زمان: 49 دقیقه
مانکن - قسمت 8