بدونیم بدنیست ۷_آیا بوسیدن ضریحی که از جنس چوب و آهن است شرک نیست؟!

64,525

قبور و ضریح پیامبر گرامی اسلام و ذریه مطهر ایشان و نیز انبیاء و اولیاء الهی برای همه مسلمونا از حرمت بالایی برخورداره. اما آیا ما مجاز هستیم که این قبرهای سنگی و بارگاه هایی که بعضا از جنس چوب و آهن هستند ببوسیم و اونهارو با نیت تبرک کردن لمس کنیم؟ آیا این کار بدعت محسوب نمیشه؟ آیا این کار مورد تایید قرآن و اهل بیت (ع) هست؟

ترتیب نمایش
صالح مدیا - Saleh Media

صالح مدیا - Saleh Media

3 هفته پیش
خداوند به شما جزای خیر بدهد ان شاءالله
mjtaba.m3634giml.com

mjtaba.m3634giml.com

3 هفته پیش
خوب جالب جواب خیلی از سوالاتم رو دادید اجرکم عندالله
u_6510241

u_6510241

3 هفته پیش
معنای شرک یعنی چی
afagh76

afagh76

3 هفته پیش
الاعمالو بالنیات اینکه شما با چه نیتی ضریحو ببوسین مهمه چه بسا اگه با نیت توجه دیگران سجده کنید به ریا که شرک مخفی هست دچار شدی پس نیته با بوسیدن ضریح ائمه هرانچه که نشانی ازاین بزرگواران و وسایل فیض الهی هستند رو بهشون عشق میورزیم در کل بهتون بگم در بیشتر بوسه ها عشق وجود داره و عشق کاملن با شرکو کفردر تقابله
zendeh667

zendeh667

3 هفته پیش
بسم الله الرحمن الرحیم اولا من مرجع تقلید نیستم که فتوا بدم ولی به نظرم مشکلی نداره و اینکه بخواهیم این موضوع رو شرک بدونیم داریم از وهابی ها حمایت میکنیم من به این دوست عزیز پیشنهاد می کنم جا اینکه سوال هاشو ار مردم بپرسه و دو نفر از صراط مستقیم منحرف کنه از مرجع تقلیدش بپرسه و مردم رو از این موضوع آگاه کنه.
احسن الحدیث (ahsanalhadis.com)

احسن الحدیث (ahsanalhadis.com)

3 هفته پیش
لعنت الله علی قوم الظالمین هر چیزی که به عنوان خدا مخاطب قرار گیرد شرک است.این چیزی که سالها علمای شیعه در موردش بحث و اثبات کردن.اگه شما به کسی احترام بذاری شرک به خدا محسوب میشه؟
SHINE GOLDEN GATES

SHINE GOLDEN GATES

3 هفته پیش
سلام و عرض ادب لعن و نفرین خداو زمین زمان بر محمد ابن عبدالوهاب بنیان گذار فرقه وهابیت و هابی های ملعون جنایت کار خونخوار کودک کش داعشی ( السلام و علیک یا مولانا امیرالمومنین علی ابن ابی طالب علیه السلام )
مسافر

مسافر

3 هفته پیش
و لعنة الله علی قوم الظالمین بحق محمد و آل محمد الی یوم القیامة و بعدد فضائل الله متعال
مسافر

مسافر

3 هفته پیش
وقتی مقصد و مقصود از این بوسیدن و تبرک جستن، تقرب و عرض ارادت به صاحب حرم هستش خیر هیچ اشکالی ندارد که هیچ بلکه فضیلت هم دارد. و این فضیلت قسمت و روزی هر کسی هم نمی شود
نمایش بیشتر دیدگاه ها