نقد فیلم شبی که ماه کامل شد ( بخش اول ) _ نقد فارسی

4,266
نقد فارسی
نقد فارسی 127 دنبال‌ کننده

در این ویدئو به نقد و بررسی فیلم شبی که ماه کامل شد ، ساخته ی نرگس آبیار پرداخته میشود . این ویدئو شامل بخش اول نقد است .

نقد فارسی
نقد فارسی 127 دنبال کننده
aaaaaaaaaa1

aaaaaaaaaa1

5 ماه پیش
فروش دنبال کننده! بازدید ! و لایک آپارات به همراه تست! برای سفارش به تلگرام ما پیام بفرستید Telegram:@aparatchi_pv - Channel:IR_Aparatchi
danial kurd

danial kurd

5 ماه پیش
صدا بسیار ضعیف
امیر صوفی

امیر صوفی

5 ماه پیش
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان . به عنوان کار اول برنامه مفید و قابل قبولی بود . جایگاه دوربین مناسب و محاوره ای که بین دو منتقد شکل گرفته بسیار خوب بود. فقط چند نکته: ۱-بهتر است مجری برنامه هم در نقد شریک باشد ، هر چند کم و قلیل. ۲- اگر در میان نقد، تکه های کوچکی از موضوعات دیگر به عنوان یک فرجه برای بیننده در نظر گرفته شود میتواند هم باعث شوق بیننده برای دیدن ادامه نقد شود و هم خستگی احتمالی را از بین ببرد ، مثلا میتوان تکه های چند دقیقه ای از فیلمهای در حال اکران، جدول فروش ، موضوعات داغ سینما در هفته ای که گذشت و … را قرار داد.و 3-اگر در بین نقد ویدیوهایی از فیلم مورد نقد هم قرار داده شود بسیار باعث پویایی و شیوایی برنامه میشود. در کل به عنوان تجربه اول بسیار مورد پسند بود و واقعا خوشحالم که سایت نقد فارسی هم صاحب یک برنامه تصویری شد. به امید موفقیت روزافزون.
u_6341131

u_6341131

5 ماه پیش
نقد کاملی بود
امیر صوفی

امیر صوفی

5 ماه پیش
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان . به عنوان کار اول برنامه مفید و قابل قبولی بود . جایگاه دوربین مناسب و محاوره ای که بین دو منتقد شکل گرفته بسیار خوب بود. فقط چند نکته: 1-بهتر است مجری برنامه هم در نقد شریک باشد ، هر چند کم و قلیل. 2- اگر در میان نقد، تکه های کوچکی از موضوعات دیگر به عنوان یک فرجه برای بیننده در نظر گرفته شود میتواند هم باعث شوق بیننده برای دیدن ادامه نقد شود و هم خستگی احتمالی را از بین ببر ، مثلا میتوان تکه های چند دقیقه ای از فیلمهای در حال اکران، جدول فروش ، موضوعات داغ سینما در هفته ای که گذشت و ... را قرار داد. در کل به عنوان تجربه اول بسیار مورد پسند بود و واقعا خوشحالم که سایت نقد فارسی هم صاحب یک برنامه تصویری شد. به امید موفقیت روزافزون.
امیر صوفی

امیر صوفی

5 ماه پیش
با سلام.